Lista produktów producenta: K-TIME

K-TIME to pielęgnacja włosów z wykorzystaniem wysokiej jakości aktywnych składników, charakteryzujących się dużą skutecznością, które wspomagają zdrowotne i wizualne aspekty włosów. 

Badania i innowacje


Badania naukowe, innowacje i dobre samopoczucie to filary, na których koncentruje się pomysł doskonalenia technologii dążącej do doskonałości, który dał początek linii K-TIME. Filozofią marki jest założenie ,że salon jest świątynią piękna, mistycznym miejscem, gdzie jakość i innowacje technologiczne łączą się z tradycją, dążąc do poszukiwania doskonałości.


Nasza filozofia jakości


K-TIME to pielęgnacja włosów z wykorzystaniem wysokiej jakości aktywnych składników, charakteryzujących się dużą skutecznością, które wspomagają zdrowotne i wizualne aspekty włosów. Aby się wyróżniać w świecie fryzjerstwa trzeba dążyć do perfekcji. K-time to poszukiwanie nowych dróg i innowacyjnych metod, ciągły rozwój, ale także nawiązane do tradycji fryzjerskich.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 15 produktów
Akceptuj

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.