Porady

Fryzura na Andrzejki: Sexy Loki

Andrzejki za pasem, kreacje przygotowane, paznokcie zrobione, ale co tu zrobić z włosami? Dziś mamy dla Ciebie rozwiązanie! Sexy loki zakręcone przy użyciu prostownicy to świetna fryzura by zabłysnąć podczas Andrzejkowego balu.
Czytaj dalej

Tutorial: Fryzura na dzień

Dziś zaprezentujemy Wam ciekawą fryzurę, którą z powodzeniem możecie wykorzystywać w codziennych stylizacjach, formalnych jak i nie formalnych.
Czytaj dalej

Zrób to sama: Domowa sauna parowa

Środek tygodnia to idealny czas by zaplanować weekend. A może tym razem postawisz na domowe SPA do włosów? Dziś zaprezentujemy Ci jak w prosty sposób uzyskać efekt, który stosują fryzjerzy w swoich salonach używając sauny parowej.
Czytaj dalej

Dlaczego luksusowy produkt do włosów to idealny prezent na dzień nauczyciela?

Zbliża się dzień nauczyciela. W tym dniu chcemy nagrodzić naszych ulubionych belfrów za trud włożony w naszą lub naszych dzieci edukację. Wszyscy będą obdarowywać swoich wychowawców kwiatami i prezentami.
Czytaj dalej

Poznaj markę: Beaver Professional

Beaver dzieli się swoją pasją dla piękna i dobrobytu tworząc nowoczesne produkty kosmetyczne. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych produktów poszukując i korzystając z najlepszych i naturalnych komponentów.
Czytaj dalej

Przepis na idealny wieczór z przyjaciółką

Zbliża się długi weekend, czas by się zrelaksować przed nadchodzącymi wyzwaniami ostatniego kwartału roku. Czy istnieje lepszy sposób by to zrobić niż wieczór i domowe SPA z najlepszą przyjaciółką? Dziś pokażemy Wam jak sprawić by ten wieczór był idealny.
Czytaj dalej

10 sposobów na dłuższe i piękniejsze włosy

Chcesz mieć piękne i długie włosy? Poniżej znajdziesz 10 porad jak sprawić by Twoje włosy były zdrowe i pobudzić ich wzrost.
Czytaj dalej
Akceptuj

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.